Czterech nietrzeźwych kierujących zatrzymanych w weekend

Dnia opolski portal 24opole.pl opublikował artykuł pod tytułem: Czterech nietrzeĹşwych kierujących zatrzymanych w weekend,

w którym piszą, że "AĹź czterech kierujących pod wpływem alkoholu zatrzymali podczas weekendu policjanci z powiatu nyskiego. WśrĂłd nich byli kierowcy samochodĂłw i motorowerzyści. NiektĂłrzy mieli w organizmie ponad 2 promi (...)".

Zachęcamy do przeczytania wiadomości na stronie portalu 24opole.pl.